Menu

Neštěmice

  • Pořádek a bezpečnost pod lupou
  • Investice do škol a školek, program zdravá škola/školka
  • Revitalizace Corsa

Jarmila Nováková Hořejší

kandidátka na starostku Neštěmic

Čisté a bezpečné ulice

Nejen v našem obvodě, ale i ve městě se potýkáme s dlouhodobě nevyřešenými problémy, které způsobují nespokojenost obyvatel.

Koalice SPOLEČNĚ Ústí nad Labem se vyznačuje společnou prací nejen v samotném názvu, ale především společnou týmovou prací jednotlivců uvnitř koalice. Naši kandidáti se rozvoji našeho města věnují již několik let a vzájemně si potvrdili, že klíčem k efektivnímu ovlivnění Ústí nad Labem a obvodů (tedy i Neštěmic) je spolupráce magistrátu města a obvodních radnic. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla kandidovat do zastupitelstva obvodu Neštěmice jako lídr.

V minulosti jsem již členkou zastupitelstva byla a právě na tuto dobu ráda vzpomínám, protože se nám podařilo prosadit dobré věci právě díky společné práci napříč politickým spektrem.

V obvodu Neštěmice žiji od narození. Dlouhodobě pracuji v Krásném Březně jako ředitelka Mateřské školy Motýlek. Mými zájmy patří především sport. Dříve to byla atletika, v současné době hlavně kolo, plavání a turistika.

Obvod Neštěmice je nejvíce znám problémy, které se týkají zhoršené čistoty a bezpečností některých ulic, což má vliv na celkovou úroveň a kvalitu života a úroveň bydlení obyvatel. Tento stav však není ve všech ulicích, ale je ovlivněn obyvateli žijícími v konkrétních místech.

Nutně potřebují opravu chodníky a silnice. V některých částech, především sídlištních, se obvod potýká s nedostatkem parkovacích míst. Problém však je ten, že vytvoření nových parkovacích míst a opravení silnice je v kompetenci magistrátu.

Jedna věc je o problémech vědět a umět pojme- novat a znát, druhá věc je dokázat tyto problémy řešit. Konkrétně oprava silnic a zřízení nových par- kovacích míst nelze bez dohody s magistrátem města realizovat.

My ve SPOLEČNĚ Ústí nad Labem“ o těchto problémech a souvislostech víme, proto kandidujeme i na Magistrát města Ústí nad Labem.

Hlavní priority a cíle obvodu Neštěmice jsou čisté a opravené chodníky, opravené silnice a rozdělení Městské policie do rajonů – konkrétní strážník pro konkrétní ulici.

Další z našich vizí, v rámci kterých chceme zahájit činnost v našem obvodu, je zahájení jednání s Českou poštou, aby ke své pobočce v Neštěmicích v ulici Seifertova zřídila bezbariérový přístup a přístup obecně zjednodušila pro starší obyvatele. Další zahajovací jednání chceme uskutečnit pro vybudování Domova seniorů v Krásném Březně, v ulici Na Sklípku.

Velmi zchátralý je v Krásném Březně bývalý kulturní dům Corso, který by v případě revitalizace mohl

do budoucna občanům vrátit možnost kulturního vyžití.

Obvod Neštěmice má řadu problémů, ale i přesto, že se po mnoha letech hodně změnil a v podvědomí občanů je to obvod problematický, mohu sama za sebe říci, že v tomto obvodě žiji ráda. Od mého narození do 17 let jsem bydlela s rodiči v Matiční ulici, v té době to bylo opravdu krásné místo.

Věřím, že pokud je opravdu vůle, jsou vždycky možnosti postupně měnit věci, tedy i ten náš obvod zase k lepšímu a krásnému.

Proto budeme rádi, když přijdete 23. a 24. 9. 2022 k volbám a dáte nám hlas. Budeme se snažit, aby se zase postupně nejen nám dospělým, ale i dětem v našem obvodu i městě líbilo. Abychom tu rádi bydleli i pracovali a aby k nám také jezdili i občané z jiných měst na návštěvu.

Kandidátní listina

Neštěmice

1
Jarmila Nováková Hořejší
ředitelka Mateřské školy Motýlek
2
Štefan Lukáč
úředník Ministerstva práce a sociálních věcí
3
Petr Vidlák
asistent v advokátní kanceláři, student Právnické fakulty Univerzity Karlovy
4
Jiří Rejzek
živnostník, bytový servis
5
Jaroslav Kříž
řemeslník
6
Ludmila Slepčíková
asistentka pedagoga
7
Markéta Dandová
lékařka
8
Venuše Studničková
fytoterapeut - léčitelka
9
Jiří Smolík
vedoucí infrastruktury
10
Xuan Tam Trinh
vývojář software
11
Lucie Rejzková
diplomovaná všeobecná sestra
12
Michaela Sedlecká
projektantka dopravních staveb
13
Evženie Jelínková
učitelka v mateřské škole
14
Jan Pezl
pošťák České pošty
15
Hana Križanová
architektka

Aktuálně z našeho Facebooku

Sledujte nás