Menu

Vysnili jsme si lepší budoucnost pro Ústí nad Labem.

My ve SPOLEČNĚ máme Ústí upřímně rádi. Jsme si vědomi jeho problémů, přesto věříme v obrovský potenciál města. Narodili jsme se tu, žijeme tu své životy a byli bychom rádi, kdyby tu chtěly žít i naše děti a vnoučata. Chceme vytěžit maximum z výhodné polohy města, jeho bohaté průmyslové i kulturní historie a krásné přírody v okolí.

SPOLEČNĚ se poslední tři roky snažíme zlepšit naše město z pozice aktivních občanů. Pořádáme akce a přednášky pro občany, zvelebujeme veřejný prostor, sázíme stromy, informujeme veřejnost o chystané stavbě vysokorychlostní trati, získali jsme dotaci na identifikaci zdrojů zápachu nebo jsme třeba odhalili pamětní desku první oběti sovětské okupace.

Při tom jsme si ověřili, že nabídnout vlastní vizi a konkrétní řešení konkrétních problémů, je lepší než se jenom rozčilovat a kritizovat. Kandidatura je tak přirozeným pokračováním našeho předchozího úsilí.

 

Chceme žít v lepším městě. Chceme pořádek v ulicích i městských financích. Chceme zajistit dostatek parkovacích míst a lepší stav silnic a chodníků. Chceme dlouhodobé a systémové řešení sociálních problémů a vyloučených lokalit ku prospěchu všech. Chceme, aby vedení města vidělo dál než za jedno volební období, chceme skutečnou vizi. Chceme živé město s bohatým kulturním a sportovním životem. Chceme žít ve městě 21. století, které plně využívá všechny dostupné nástroje a data ve prospěch občanů.

Vysnili jsme si lepší budoucnost pro naše město a uděláme všechno, abychom ji s vámi a pro vás mohli dosáhnout.

Pojďme SPOLEČNĚ po lepších cestách.

Aktuálně z našeho Facebooku

Sledujte nás