Menu

Jarmila Nováková Hořejší

kandidátka na starostku Neštěmic

ředitelka Mateřské školy Motýlek

Co byste chtěla v Ústí změnit jako první?
Chtěla bych změnit smýšlení Ústečanů, že je možné postupně měnit naše město k lepšímu, hezčímu a také bezpečnějšímu. Toto přání může být uskutečněno v případě, že se dostaneme do zastupitelstva a pokud bude shoda napříč politickým spektrem.
Ke zlepšení toho je mnoho. Je to oprava chodníků a silnic, také vybudování nových parkovacích míst. Jednou z našich vizí je zahájení jednání s Českou poštou, aby ke své pobočce v Neštěmicích v ulici Seifertova zřídila bezbariérový přístup a přístup obecně zjednodušila pro starší obyvatele. Další z našich přání je zahájení jednání ohledně vybudování nového Domova seniorů v Krásném Březně v ulici Na Sklípku. Prázdná a zchátralá budova je umístěna v krásném prostředí. V neposlední řadě by si zasloužila revitalizaci i budova Corsa v Krásném Březně.

Kam byste v Ústí vzala člověka, který tu nikdy nebyl?
Na prohlídku hradu Střekov a k posezení na Větruši. Od jara do podzimu také k jezeru Milada a na výlet do Tiských stěn.

Čím se živíte a zabýváte?
Pracuji jako ředitelka MŠ Motýlek v Krásném Březně.

Jaké jsou vaše koníčky?
Již od dětství sport, konkrétně závodně atletika. V současné době běh již jen pro zdraví, dále kolo, plavání a vycházky do přírody. A v neposlední řadě moje rodina s vnoučátky.

Jaké je vaše vzdělání?
Vystudovala jsem v Praze na Karlově univerzitě magisterské studium, obor předškolní pedagogika a bakalářské studium, obor Školský management.

Proč by v září měli lidé přijít k volbám?
Protože každý hlas má pro vyjádření názoru a nasměrování města význam.

A proč by měli volit právě SPOLEČNĚ Ústí nad Labem?
Jsme fajn parta aktivních a nadšených kandidátů, kteří mají snahu a potenciál měnit naše město Ústí nad Labem postupně k lepšímu.

Aktuálně z našeho Facebooku

Sledujte nás